| XxAndreutzaXx a întrebat:

Va place sa gatiti?Da sau nu?Argumentati.

Răspuns Câştigător
| andreiultra1998 a răspuns:

Da.Deoarece tatal meu e bucatar si in plus imi place foarte mult sa gates desi am doar 13 ani.Ma gandesc sa-i calc pe urme tatalui meu.

7 răspunsuri:
| AliceAne a răspuns:

Imi place sa gatesc pentru iubitul meu, si ma bucur ca manaca cu pofta si tot lauda felul de mancare, imi place sa gatesc sosuri, uneori mai inventez si experimentex cate ceva nebunesc si pana acum n-am dat gres decat odata cu un orez laughing. Dar nas vrea sa lucrez vreodata ca bucatareasa, gatesc din placere si imi place ca ma relaxeaza.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da! E bine sa inveti sa diversifici aroma sau gustul unor mancaruri obisnuite.Si mai ales a sti sa gatesti inseamna sa colaborezi cu partenerul, asteptandu-l cu masa.Aici ma refer la barbatii a caror partenera are un job.

| nyko06 a răspuns:

Da, este cand ma relaxeaza.

| seby4music a răspuns:

Sunt un dezastru in bucatarie dar imi place sa gatesc big grin ma gandeam sa iau niste cursuri de bucatar thinking

| SimpleGirl408 a răspuns:

Da, imi place foate mult dar nu orice fel de mancare ci doar cioba, ochiuri, clatite, placinte, cartofi( pireu, prajiti etc) sau salate ( de fructe, de legume, de varza etc)... Am invatat la 9 ani sa fac clatite si placine si pe la 9 restul '. Mi-a placut si pur si simplu ma pricephee hee

| Kenichi a răspuns:

Nu.
argument: imi e lene.

| Tudorand a răspuns:

Imi place sa gatesc pentru sotie, copil si sarbatori. Sunt pasionat. big grin