| Kqzu97 a întrebat:

Va place Untul de Arahide? Voi cu ce il mancati?

19 răspunsuri:
| cevabun.ro a răspuns:

Fiindca e destul de gras, il folosim la deserturi, in principal. Un exemplu - fursecuri (cookies) cu unt de arahide http://www.cevabun.ro/fursecuri-cu-unt-de-arahide-si-ciocolata/

Pentru cei care nu il gasesc la magazin, se poate prepara si in casa. Vezi reteta aici http://www.cevabun.ro/untul-de-arahide/

| mihaibrasov a răspuns:

E consistent, dar nu e bun. Mie nu imi place.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Mie imi place.La unele cutii scrie cu ce se poate manca:
-dulceata
-gem
-jeleu
-felii de fructe
Si nu se mananca gol!

| Psihiatra a răspuns:

Cu painetongue ung painea pe untul de arahidelaughing

| RoxAnana a răspuns:

Sincer nu am mancat dar cred ca e f bun cu pancakesbig grin

| User a răspuns:

Denumirea ma scarbeste:-&. N-am mancat, si nici nu voi manca vreodata:-&

| HellGuard a răspuns:

Refuz sa cred ca prostia aia este comestibila, voi il mancati doar pentru ca a-ti vazut in filme?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine, dulceata de capsuni + felii de banane, sau cu orice tip de peltea - cea mai buna e cea de gutui, sau cu crema de ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa il gasesc undeva, dar nici la hipermarketuri nu il gasesc crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac biscuiti si prajituri cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu paine

| 009 a răspuns:

Da fff multhappy
pe paine, mar, para, banana si kiwi dar si simplu

| marya a răspuns:

Da il ador!
pai eu il mananc pe maine
cu mar
gol(nu prea mult)
cu ce imi trece prin mintetongue
papa

| zooooza a răspuns:

Sincera sa fiu nu am mancat. Dar cred ca e bun.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Merge cu jeleu, merge si cu niste dulceata dar si simplu, chiar fara paine.

| BabalGam a răspuns:

Eu am mancat dar e oribil iti vine sa vomiti

| Milkyyy a răspuns:

Mi se pare cam gretos blushing

| Deiu999 a răspuns:

Cu mar este cel mai bun dupa mine

| roxanau a răspuns:

E delicios...si se poate manca intins pe paine simplu sau cum mananca americanii cu marmelada peste el(tot intins pe paine). Dar recomandarea e cam o lingurita pe zi