| mihaelutsaaaaaaa a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma am urgenta nevoie sa slabesc! Daca stiti vreo dieta sau cura de slabire sau exercitii ceaiuri nu stiu ceva care sa ma ajute va rog anuntatima! Dau funda:* si la restul vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/slabire/1/hello-world.html,trebuie sa faci mult sport,sa renunti la dulciuri, paine, sare.http://www.myvideo.ro/watch/7848799/Exercitii_pentru_slabit

3 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Incearca dieta cu banane. E chiar uimitoare. Dimineata, pe stomacul gol, bea 0, 5l apa apoi mananca o banana. La pranz, mananci ce doresti, dar in cantitati mici iar la cina o banana si un grepfrut. Pe parcursul zilei se bea foarte multa apa. Eu as zice sa adaugi si ceai de papadie, 2 cani pe zi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dieta sua faci sport

| MariaOtopeni a răspuns:

Danseaza zumba arzi cate 500-700 de clorii pe ora.star