| micutsaa a întrebat:

Voi ce mancati la micul-dejun?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Mda...fulgi de porumb cu iaurt, lapte cu cereale.Asta in caz ca merg la scoala si ma trezesc devreme dar in weekend mananc oua fierte,bacon, un pahar cu suc natural sau laptehappy, branza si rosii.

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Muesli cu lapte de soia, o banana si niste biscuiti digestivi sau unt de arahide cu dulceata pe paine cu seminte de dovleac si in :X. Asta de cele mai multe ori, dar cateodata mai schimb.

| blueangel99 a răspuns:

Zacuscă -_-

| AIRIUS a răspuns:

De obicei un iaurt natural,dar in cazul in care nu am, 2, 3 felii de pate de ficat pui.

| xBlonde a răspuns:

Eu mananc un iaurt sau fructe^^.

| bdn23 a răspuns:

O mamaliga mareee cat casarolling on the floor, cu o tocanita laughing. Am glumit mananc : o rosie taiata, 3 felii de branza, salam de sibiu, si o tuica de butuc. Sami dea curaj pentru tezalaughing

| Brittanie a răspuns:

Musli cu lapte (cereale vitalis)
Ochiuri de oua
Oua fierte
Paine prajita
Salata de cruditati etc

| asjkldfg a răspuns:

Lapte cu cerealebig grin

| Giinger a răspuns:

Cereale, fructe, un sandwich, ciocolata...laughing

| LordCronos a răspuns:

Ceai cu paine+margarina+gem/dulceata sau lapte cu cereale sau imi fac cateva sandvisuri. :)

Pe langa asta poti citi si: http://www.TPU.ro/gastronomie/ce-trebuie-sa-contina-un-mic-dejun-sanatos-1/

| LifeInPink a răspuns:

Un iaurt cu fructe sau ceva dulce happy

| Fantomica a răspuns:

Preferatele mele sunt clatitele americane (pancakes). Va dau si voua reteta daca vreti sa incercati http://fantomica.blogspot.com/2011/09/pancake-monday.html

| ade35 a răspuns:

Lapte cu cereale si fructe

| bloodmoon71 a răspuns:

Cereale cu lapte