| ALM2000RO a întrebat:

Cât de des mâncați la restaurant?
Cât de des comandați mâncarea prin aplicațiile de delivery?
Preferați să mergeți fizic la un restaurant/local sau să comandați mâncarea și să vi se livreze acasă?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cât de des mâncați la restaurant?
deloc
Cât de des comandați mâncarea prin aplicațiile de delivery?
sunt foarte scumpe, nu merita, rar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Merg destul de rar la restaurant in ultima perioada ca efectiv preturile au luat-o razna. De la mancat in weekend la restaurant acum 3-4 ani acum folosesc restaurantul foarte rar sau dar cand sunt plecat in concediu /weekend din oras.

De comandat comand, dar nu foarte des. De obicei vineri seara sau intr-o zi de weekend. In timpul saptamanii deloc.

| Freya1 a răspuns:

Rar.Daca am pofta de ceva merg personal și îmi iau comanda pentru acasa.

| SilentRain a răspuns:

Îmi găsesc acasă, foarte rar comand ceva