| Unique a întrebat:

Cand mergeti la un restaurant sau fast-food ceva de genul, ce obisnuiti sa comandati pentru prima gustare? Care sunt delicioasele voastre? Fundaaa Marewe

Răspuns Câştigător
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Shaorma clar fast food si cea mai buna este la dristor renumitul fast food de la dristor daca esti din bucuresti si e pntr prima data cand mananci la fast food du-te acolo. bafta

1 răspuns:
| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Poi.desi ingrasa, imi permit sa mananc odata la o perioada de timphappyimi plk pizza, shaorma...cam astea sunt preferatele melebig grin