| dana90 a întrebat:

Vreau sa fac niste covrigi cum se face sarea aia delicioasa de pe ei cu faina sare si apa? sau cum? cum sa-i fac crocanti?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite o reteta poate iti de folos.
http://www.petitchef.ro/retete/covrigi-con-sale-cu-sare-fid-483014
mult succes si o zi frumoasa sa ai!

3 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Ei au cuptoare speciale cu o anumita temperatura te-ai gandit? Nu o sa ti iasa chiar asa de crocanti dar poti incerca sa faci Bafta si Pofta buna

| dana90 explică (pentru darkgirl58):

Mrs am mancat la cineva erau super buni

| Shea_Wolf_Iuldia_1997 a răspuns (pentru darkgirl58):

Mie-mi ies tari ca piatra, deci nu am treaba cu crocantul. "Comestibilul" e problema.