| 21ndst1llach1ld a întrebat:

Vreau sa mananc niste oua crude ca au proteine, cu ce as putea sa le mananc in afara de banane?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Iti Recomand Ouale de prepelita indulcite cu putina miere!

6 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Cu lapte dulce; mixezi galbenusul cu laptele, o banana(capsune, mango, zmeura, sau orice fruct moale si fara samburi)cereale, cacao instant si miere.Bei numai dimineata pentru ca au o cantitate impresionanta de calorii si vitamine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zazu):

" o cantitate impresionanta de calorii", asta m-ar da inapoi sa consum porcaria aia laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Au 7 grame amarate de proteine / ou. Mai bine le consumi fierte, au tot 7 grame

| h3r a răspuns:

Cum sa le mananci...
Mai bine le dai pe gat, le inghiti si gata.

| December a răspuns:

Cu mana sau cu lingurita.

Răspuns utilizator avertizat