| needcolors a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aragaz nou, am 7-8 mil.Nu stiu ce sa aleg.As vrea sa aiba 4 ochiuri, grill, rotisor, iluminare cuptor, aprindere electrica ochiuri, siguranta arzatoare, nu trebuie sa fie din inox pentru ca e scump si se vad amprentele f usor. Ce ma sfatuiti? Thnks!

5 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Zanussi ZC 542 TS Nr ochiuri 4 Rotisor aprindere electrica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit foarte bine sa nu fie inox. Frec pe el de-mi iasa ochii. :)) Da o raita prin magazinele Domo sau uitat-te pe www.domo.ro. Sa ne spui pentru ce ai optat si daca esti multumita.

| alexandruvio a răspuns:

Ia-ti cu aprindere electrica e ff bun