| calugaruandreea a întrebat:

A comandat cineva de pe acest site vreodata? www.alibaba.com daca da ziceti-mi va rog cum si in cat timp ajunge comanda

9 răspunsuri:
| Simona09 a răspuns:

Ajunfe in maxim 8 zile sper ca te-am ajutat funditaplz

| calugaruandreea explică (pentru Simona09):

De unde stii? ai comandat tu? daca da da-mi te rog niste detalii

| Simona09 a răspuns (pentru calugaruandreea):

Da am comanadat si vine in maxim 8 zilebig grin

| calugaruandreea explică (pentru Simona09):

Ok, ai mai putea sa mai imi dai si alte detalii te rog? o sa te declar castigatorul acestei intrebari! cum ai platit cand a ajuns coletul sau in avans? si ai comandat produse mari sau mici si in ce cantitate? si cat a costat transportul, daca vrei si esti dispus da-mi add pe messenger te rog, chiar am nevoie de detaliile astea.multumesc mult. id-ul meu: calugaru_andreeea ( ps: este cu 3 de e happy

| mihai19d a răspuns:

Buna nu am comandat dar ce vrei sa iti cumperi? poate iti pot recomanda site-uri alternative

| calugaruandreea explică (pentru mihai19d):

Tot felul de chitibusuri de astea de care inca nu au ajuns in Romaniahappy si la super preturi.

| calugaruandreea explică (pentru mihai19d):

Tot felul de chitibusuri de astea de care inca nu au ajuns in Romaniahappy si la super preturi.stii ceva site-uri mai ieftine?

| mihai19d a răspuns (pentru calugaruandreea):

Am crezut k vrei ceva anume k ti-as fi indicat sa ceri oferte aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ despre produsul pe care il vrei si iti dadeau ei site-uri cu oferte.

| TONY5 a răspuns:

Din cate stiu eu este un site de prezentare pentru producatori, importatori, distribuitori. Poti cumpara doar o singura data cantitati mici de produse la preturi speciale daca le consideri mostre.In rest ei discuta de cantitati f mari.