| fsdfdsfdsf a întrebat:

A comandat cineva de pe siteul www.miniprix.ro? Sunt seriosi? Mi se par foarte ieftine hainele, si de asta intreb.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

E posibil ca taxele sa fie totusi mai mari ca produsul, sunt si astfel de cazuri straight face

| Good Cat a răspuns:

Da, o prietena de-a mea si sunt seriosi.
Poti comanda linistita happy

| arrriadna a răspuns:

Salut. Hainele sunt nu numai ieftine ci si de calitate (am blugi luati cu 9 ron acum 3 ani! Si care inca arata excelent). Plus bluze si pull-over-e. Chiar mi s-a parut un magazin "pentru buzunarul meu cel mic".
N-am comandat inca online, ca e magazin in oras. Pe site am vazut ca e oferta f redusa fata de magazinele "fizice".
Poti incerca, fiindca e un magazin serios. Dar daca ai un magazin in orasul in care te aflii, nu rata ocaziawinking

| natalya a răspuns:

De pe site nu am cumparat dar din magazin da.intr-adevar sunt ieftinehappy