| Rouls a întrebat:

A comandat cineva de pe wish? Este sigur? Iti aduce pana acasa produsul? Dau funda

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@cruce
Tu încerci să faci spectacol? Te faci de râs!

| Rouls explică (pentru floresdemayo):

Care e problema ta?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Iti spun eu.Cauta o modalitate de scapa de cont RAPID!
Daca ar cere stergerea contului.pana Camelia ajunge la emaiul lui,pana il zice,,esti sigur ca vrei,asta,il invita la negocieri,pana ii zice, ca,, Da domnule, ca nu degeaba scriu obsenitati pe site'', pana trimit link de confirmare... timpul trece!
Metoda simpla si rapida... dar pana dupa vacanta de Pasti nu are nicio sansa! Din pacate!

| floresdemayo a răspuns (pentru Rouls):

Chiar așa? Dacă-ți place, să ai poftă!