| anonim_4396 a întrebat:

A cumparat cineva ceva de la Magazinul de instrumente muzicale Sound Studio din Sf Gheorghe prin internet? Este de incredere?

2 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Da poti sa comanzi e de incredere mi-am comandat odata si a fost de incredere

| SaBriinaa a răspuns:

Salut,eu sunt din Sfantu Gheorghe si sunt la un liceu de muzica, asa ca mereu trebuie sa cumpar o groaza de chestii.Eu iti sugerez sa nu cumperi deoarece sunt foarte scumpe.Mai bine iei de la Reghin sau Brasov.In plus, daca doresti un instrument clasic iti sugerez ca instrumentul sa fie la mana a 2-a la care s-a exersat foarte mult, altfel nu va avea un sunet frumos.Multa bafta!