| ioana3432B a întrebat:

A cumpărat cineva de pe Wish.ro? Sunt pe bune? Vreau să comand o rochie. Va fi exact ca în poză?

3 răspunsuri:
| Ion87 a răspuns:

Este probabil sa nu fie ca si in poza, dar depinde si de pret.Eu am comandat 2 lucruri diferite si mi-au trimis doar 2 de acelasi tip.

Funda?

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, clar nu.
Produsele foarte ieftie nu pot fi altceva decat chinezarii.
Si nu, li s-a intamplat si altora ca produsul sa differe de cel din imagine.

| wonderwoman123 a răspuns:

Eu mi-am luat un crop top care arata superb in poza, nude cu umerii goi la 20 DE LEI si când l-am primit era atât de sintetic, ieșeau fire din el, era din lycra si direct cârpă l-am făcut. Acum șterg masa de gătit cu el. Horror.