| nonny50 a întrebat:

Cine a facut comenzi pe www.itgalaxy.ro? Sunt seriosi? in cat timp v a venit comanda? cat a fost transportul? funda...

Răspuns Câştigător
| Nutzu91 a răspuns:

Eu am comandat o tastatura de pe itgalaxy, sunt foarte seriosi in 3 zile mi-a ajuns acasa, vreau sa zic ca in afara de emag.ro unde e gratis transportul aici e cel mai mic pret la plata prin ramburs, o sa te sune cei de la fancurier cand ajung la tine acasa, iar transportul costa 20 lei, totusi iti recomand sa comanzi de pe eMAG pentru ca te scuteste de plata transportului happy