| mariazet45 a întrebat:

A cumparat cineva oale din alea care face reclama la tv? E un set de oale de50 de piese si se spune ca este foarte bun si util celor bolnavi costa cam 6 milioane lei vechii. Daca a cumparat cineva sa-mi zica, as vrea sa cumpar dar nu vreau sa ma pacalesc s-a mai luat plase la teleshoping tv, sunt chiar atat de utile?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Salut.Acele oale nu fac banii aia si plus de aia se strica f repede.Am avut in italia si era aceias reclama, si am platit 100 euro, si dupa vreo 1 luna de zile au inceput sa se strice.Sunt de proasta calitate sincer.In italia este si reclama care acum a aparut in romania cu acele saltele eminflex.Intradevar saltelele sunt f bune acolo costau 450 euro tot setul, aici in romania au transformat euro in roni.Deci acel set de oale nu-i chiar cum arata in reclama iti spune cineva care a avut acele oale.Deci daca vrei sa dai banii aiurea poti cumpara linistit. Oricum eu am spus ca am avut si am vazut ce calitatea proasta au. O duminica placuta.

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Tot ce se vinde prin ''teleshopping'' sunt ''made in china''(pe ele scrie altceva) si sunt de proasta calitate.Mai bine dai 100RON pe o oala intr-adevar buna, din inox decat pe niste fiare ca cele de la TV.Cum a spus si sergiu calitatea lasa de dorit si nici macar nu valoreaza 600 de lei.Asa ca nu te gandii ca ai gasit O MARE OFERTA pentru ca este de fapt O MARE MINCIUNA...ca si cu mopul H2O care nu curata bine deloc...ca si cu seturile alea 50 de cutite(care sunt facute din fier ordinar si se tocesc in 7 zile)...Multe minciuni...

eileen
| eileen a răspuns:

Sunt 50 de piese, adica vreo cateva oale plus capace si alte bunusuri pe care ti le ofera. Este o mare teapa, si mama a facut comanda fara sa stiu eu si la sfatul meu a anulat comanda, pentru ca, cu banii aia cumperi 2 oale care sa te tina 10 ani de la Tefal sau eu stiu ce alta firma de exceptie. De asemenea, mama, impatimita de teleshopping si-a mai luat cateva tepe si cu alte produse, asadar...schimbati pe alt canal!

| mariazet45 explică:

Nu sunt amatoare sa imi raspunda anonimii la intrebari, multumesc celor care mi-au raspuns si scuze daca sunt singura de aici care nu spune te rog. E un loc in care lumea pune intrebari si cred ca cei care doresc sa raspunda nu trebuie neaparat rugati.

| cotzobel a răspuns:

Au mare dreptate cei care au rasp inaintea mea...nu te mai chinui sa comanzi... dai banii degeaba.eu am luat teapa cu opul H2Osad.asta este... din greseli se invata...gandeste.te ca daca ar fi asa de bune s.ar gasi in mai toate magazinele de specialitate si nu numai. sfatul meu este sa nu comanzi pentru ca nu se merita...multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o vrajeala. Nu te obosi.Nici nu sint 50 de oale. Sint 50 de de toate nu numai oale. Oale sint numai vreo 3. Mi-a zis o colega care a incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Te sfatuiesc sa nu iei ABSOLUT NIMIC de la teleshopping! Sunt de Foarte Proasta Calitate!
Iti pot sugera sa cumperi vase de la Amway sau Zepter. Vasele de la ambele companii sunt foarte bune. Eu am de la Zepter. Daca vrei, imi poti scrie si te pot pune in contact cu persoane care distribuie asa ceva. Adresa de email este daniela.constantin@gmail.com
Astept sa-mi scrii.
Daniela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sint foarte bune nu se compara cu cele din comert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Cand o sa inveti sa scrii si sa spui "te rog", o sa iti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt forte bune