| Flroman a întrebat:

A cumpărat cineva produse de pe Modivo? Este un site de încredere? Și dacă da, cum sunt produsele?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Modivo da este un site de incredere, eu nu sunt multumit ca nu mi-au dat punctele de fidelitate pentru cele 2 perechi de adidasi cumparate de la ei, aici ii consider neseriosi!
Ca si produse vandute insa sunt cat se poate de corecti, iar produsele sunt originale!
Te spameaza insa pe adresa de email aproape zilnic cu produsele si promotiile lor.

Sper sa ti-am raspuns la intrebare!

| Flroman explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc pentru răspuns!????

| Simpatic a răspuns (pentru Flroman):

Cu placere!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt ok, am mai luat chestii