| callie2 a întrebat:

A dat cineva comanda de pe Tobaccoshop.ro? Am dat comanda mduminica si am primit mesaj ca o sa fiu contactata de unul dintre angajati dar e miercuri si nu am primit inca comanda. S-a mai intamplat asa ceva cuiva? Merci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este pentru ca au multe livrari, numai au destui oameni si masini ca sa iti livreze si tie de asta numai ajung dar sunt singur ca daca ii anunti din nou o sa iti aduca ce ai comandat

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Acum o luna tatal meu a comandat ceva de pe site, si el a primit mesaj ca il vor livra in doua zile.Nici acum nu la primit.De acea nu e bine sa comanzi de pe site-uri, sa stii ca nu esti singura care ti s-a intamplat asta!