| BiencutzaBia20 a întrebat:

Azi am primit un mesaj în care scria că, comanda a fost înregistrată iar în curând voi fi contactată de un operator al magazinului respectiv.
Ideea este că nu am facut nici o comandă, nu am intrat pe nici un site, nimic.
Ciudat este că după mesaj am găsit două apeluri pierdute de la numere diferite.
A mai pățit cineva să primească astfel de mesaj fără să fi comandat ceva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cineva a gresit nr de tel. relax

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Ori a incercat cineva sa faca o gluma, ori cineva a facut o comanda, si a gresit numarul de telefon. Vorbeste cu ei si spune-le ca nu ai legatura (in caz ca mai suna).
Am patit sa ma sune si curierul sa imi aduca un colet... Nici nu cred ca era de la mine din oras.

| Celcestietot a răspuns:

Probabil că cineva nu a avut ce face și ți-a dat niste mici bătăi de cap, o persoană care cunoaște date electronice persoanele. Poți refuza coletul și așa scapi de griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te suna nu accepti comanda si gata. Nu te poate obliga nimeni sa iei ceva.