| Alexiis1 a întrebat:

A încercat cineva sa comande de pe aplicația wish?
E de încredere? Dar de ce trebuie sa dau numerele de pe card și altele pentru a finaliza comanda...

Răspuns Câştigător
| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Eu nu am incercat, dar si a comandat verisoara mea o rochita. Si, intr-adevar, arata ca in poza. Dar nu iti recomand sa iti comanzi ceva foarte scump pentru ca sunt sanse sa ramai pacalita si cu banii luati, am mai vazut cazuri.
Trebuie sa iti introduci datele cardului pentru ca este singura optiune de plata. Nu poti plati in momentul in care primesti coletul, ci ti se vor lua bani de pe card.
O alta mica problema este ca va dura foarte mult pana cand va ajunge comanda, produsele fiind aduse din alta tara( aprox. 2 luni).
O seara frumoasa!

1 răspuns: