| XDead a întrebat:

A mai dat cineva comanda de pe http://www.crazy-factory.com/index.php? Daca da, ma intereseaza in cat timp ajunge si cum poti plati si daca iti mai adauga ceva taxe in afara de cei 4, 90 euro. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

In general o comanda de pe creazy ajunde in Romania in maxim 14 zile, eu am primit-o in 8zile. Nu exista alte taxe.

| CMorfine a răspuns (pentru costan):

Ce mod de plata ai ales si de unde ai ridicat coletul? As fi recunoscatoare daca imi raspunzi pentru nu am mai dat comenzi decat din Romania.

| BlackHear7 a răspuns (pentru CMorfine):

Ti le poate aduce acasa, daca nu le primest te poti duce la posta dar cred ca il primesti acasa.