| danutza2492 a întrebat:

Hello. Care ati mai luat de pe www.crazy-factory.com? In cat timp a ajuns comanda? Vine prin curier sau prin posta romana?

4 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

4-8 zile prin poștă, costul transportului este de RON 25.00.
Nu am cumpărat pentru că nu știam de site, dar am aruncat un ochi și sigur îmi iau și eu ceva.

| danutza2492 explică (pentru Zatharra):

Da..asta scrie si pe site...problema e ca am comandat acum doua saptamani si inca nu a ajuns. Le-am scris un e-mail si mi-au spus ca o sa ajunga in cel mai scurt timp posibil.sad

| Zatharra a răspuns (pentru danutza2492):

Eh, întârzie probabil pentru că a fost Paștele

| Natt a răspuns (pentru danutza2492):

Buna. Sunt si eu in aceeasi situatie si as dori sa stiu daca ti-a ajuns comanda intr-un final