| biancaasykes a întrebat:

As dori sa stiu cine a mai dat comanda de pe siteul www.crazy-factory.com, in ce interval de timp v-a ajuns comanda si prin ce metoda(posta, curier etc). As dori un raspuns cat mai rapid! Dau funda pentru informatii sigure!

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Eu am comandat de doua ori si am fost foarte multumita, au produse chiar bune si mai stiu persoane care au luat. Comanda vine relativ repede, in mai putin de doua saptamani, prin posta.

| biancaasykes explică (pentru SaschaM):

Am dat comanda acum 2 saptamani si inca nu a ajuns..merg spre 3 saptamani de asteptare.Din ce oras esti? Eu sunt din Piatra Neamt, presupun si ca distanta poate fi un factor, posta romana nu e mereu prompta.

| SaschaM a răspuns (pentru biancaasykes):

Ahhh, nu stiu ce sa zic. Eu sunt din Bucuresti si nu tin minte sa fi asteptat asa mult... Sper sa-ti ajunga curand! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SaschaM):

Hey! Ai platit taxa de transport?

| SaschaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Au transport gratis de la 25 euro in sus parca. Vezi pe site.

5 răspunsuri:
| xoniabumbum a răspuns:

Buna! In cat timp ti a ajuns pana la urma?