| intrebcenustiu a întrebat:

A mai facut cineva retur la produse de la about you? In cat timp primesti banii inapoi?
Am comandat ceva si am primit cu totul altceva. A mai trecut cineva prin asta cu acest site?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe un grup am văzut nu știu câte zeci sau sute de comentarii de hate pentru site-ul ăsta, ba dovadă că au primit fake-uri, ba produse rupte, deteriorate, ba altceva ca și-n cazu tău. există atâtea site-uri faine și serioase și luați de pe porcăria aia... ce face reclama.

| Adry05 a răspuns:

Doamne să n-asculți prostia aia de comentariu, nu așa se face un retur, răspunse și asta că n-avea ce face acasă cred. ca să faci retur trebuie în primul rând să sesizezi asta la ei și ori îți trimit ei curier care vine cu awb tot doar să ți-l pună pe pachet, care trebuie gata făcut și sigilat de tine, ori trebuie tu să mergi la sediu curier să-l depui, asta ține de politica lor și găsești pe site/

| AndrElle a răspuns:

Pai suna curierul care ți le-a adus, să i-l dai înapoi.