| KNz9898 a întrebat:

acesti adidasi sunt de dama? https://www.facebook.com/......800715887/ Ce parere aveti dar am vazut multe review-uri cu baieti care incalta acesti adidasi si nu am vazut nicio fata! Acuma na daca imi cumpar sa nu rada colegii de mine ca am adidasi de fata!

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Parerea mea e ca nu prea conteaza femeile arata bine si in haine barbatesti + ca aceia sunt doar niste adidasi care presupun ca ii vei folosi la alergat sau ceva e gen oricum daca ar fi sa zic pentru ce sex au fost facuti ti asi spune ca pentru barbati

| Woosprit a răspuns:

Cumpara-i daca iti plac, dupa sa nu te plangi ca te face cineva poponar.

| Woosprit a răspuns (pentru Woosprit):

Cumparati ceva adevarat barbatesc daca nu vrei sa rada nimeni de tine