| Anonimul151 a întrebat:

Acești ochelari VR : https://www.emag.ro/......DX7Q4HMBM/

au, păreri destul de bune însă nu știu dacă va fi așa cum spun cumpărătorii. Mai ales că prețul este destul de acceptabil. În titlul produsului, scrie "Universal", deci se potrivește la orice telefon? De exemplu la Samsung A51.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Salut,

Nu-ti recomand sa iti irosesti banii pe asa ceva. Personal, detin mai multe sisteme de VR, (inclusiv cele foarte scumpe, 5000+ RON) insa dupa maxim o ora le bagi inapoi in cutie si nu te mai atingi niciodata de ele. Iti sugerez sa gasesti pe cineva care are, incerci si tu, si apoi te potolesti.

O zi buna! happy

| Anonimul151 explică (pentru Ronnix):

Pana la urma i am comandat, i am primit la easy box, însă după 1 ora sau ceva de genul am făcut cerere de retur. Nu mi-a plăcut absolut deloc, m au durut foarte tare și ochii, o senzație nașpa rău. Și nu era așa cum ma așteptam... Oricum i-a. returnat și am primit și banii înapoi...

Mersi pentru răspuns.

1 răspuns: