| AvalohAlyn a întrebat:

Ai cheltuit vreodata bani degeaba, fara rost adica sa cumperi ceva si sa nu te folosesti de el deloc si sa fie si scump.Eu da,am luat bicicleta medicinala si nu prea m-am folosit de ea.Voi, pe ce considerati ca ati cheltuit banii aiurea?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Un tricou dar nu a fost scump.

| Sarcopt a răspuns:

O pereche de boxe

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

La varsta de 17 anii mi-am dorit o bicicleta din carbon, au pus toate rudele bani si miau cumparat-o insa mi-am dat seama ca a fost prea scumpa si a fost o investitie proasta

| Sasha30 a răspuns:

Mi-am luat niste role scumpe si in acelasi timp faine dar nu le folosesc pentru ca nu am unde sa ma dau cu ele.