| anonim_4396 a întrebat:

Ajuta la ceva ca interiorul incaltarilor e din piele, daca suprafata exterioara e din imitatie?

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Vai, pantofarii au gresit modelul, eu nu am auzit asa ceva, ori numai piele, ori imitatie, dar oare daca gresesc!?

| fabiola a răspuns:

Tot e ceva decat nimic! Dar incaltamintea sanatoasa este bine sa aiba si interiorul si exteriorul, din piele.

regis
| regis a răspuns:

Pielea la interior este foarte indicata, deoarece absoarbe mai bine transpiratia. Suprafata exterioara din imitatie ii reduce insa calitatile, nelasand piciorul sa respire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da te ajuta sa-ti iei altii, piele in interior?, parca ar fi incaltari pe invers sau incaltari gay rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dau dreptate la @regis, nu as vrea sa repet ce a spus el, sa par un papagalhee hee.

| silvio a răspuns:

Desigur! ...sau poate ca nu? laughing