| Lupuleasa_Mihai_1999 a întrebat:

Am 1000 lei si vreau sa imi iau un telefon frumos si bun la mana a doua.
Ce as putea alege?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, ia-ti nou ca-ti ajunge. Apoi o sa iti para rau.
Nimic nu se compara cu ceva nou.

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Fii serios, cu suma asta iti iei ceva nou! Nu-ti trebuie cel mai scump ci acela care este cel mai bun. Cauta pe net un Asus sau un Lenovo sau un Huawei sunt tari si au si dublu sim! La mana a doua nu stii ce iei, poate-l iei defect sau te tine cateva luni si ai dat banii aiurea, deci mare atentie! Numai bine!

| Evelinmariaa a răspuns:

Samsung galaxy s6 edge

| Stoica_Gabi_1988 a răspuns:

La mana a doua poti cauta Iphone 6 neverlocked sau Samsung Galaxy S6/S6 Edge, Si Huawei este foarte bun, de preferat ar fi daca il cumperi la mana a doua sa ai posibilitatea sa il testezi happy Sa testezi fiecare aplicatie sa nu fie blocata cu parola

| Mimo2 a răspuns:

Serios?
La banii astia iti iei un telefon nou.
Si chiar unul destul de bun

| Lupuleasa_Mihai_1999 explică:

Mi-am luat p9 lite 2017 nou. Am zis ca nu vreau sa iau vreo teapa happy. Ms oricum de raspunsuri