| NemNUZ a întrebat:

Ce telefon ati alege la mana a doua pana in 11 milioane?

Răspuns Câştigător
| dezeubby a răspuns:

Mai sanatos la mana I?laughing) adica ma duc in magazin sa dau 20 de mil pe un telefon care la baieti il gasesc la 10mil? sigilat si cu garantie... sfatu meu, acum am iphone 4s deci stiu despre ce vorbesc... ia un iphone ca Samsung galaxy s1/s2/ace etc sunt bune hardware dar androidu ala te enerveaza la un moment dat

| NemNUZ explică (pentru dezeubby):

Salut, vreau sa te intreb pe tine pentru ca vad ca te pricepi foarte bine.Crezi ca as putea gasi un iphone 4s cu 300/350 euro + un HTC desire

7 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Ia unu la mana intai, e mai sanatos.

| XjessikaX a răspuns:

Depinde ce iti place, eu optez pentru, Nokia e72.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace

| TRANSVERSAL a răspuns:

Nu.lua.second.la.pretul.asta.iti.poti.lua.tel.ok

| valahu a răspuns:

Iphone sau Samsung galaxy. Sau o varianta si mai buna Nokia 3310.

| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

De ce sa nu cumperi un telefon nou la banii aia? Ai garantie, nu este uzat, nu este fake. Parerea mea, ia-ti un Nokia e6 de pe telefonultau.eu, pretul fiind de 1100 Ron.