| Comi_Twety_1978 a întrebat:

Am achizitionat de curand o pereche de SUPRA VAIDER si nu imi dau seama daca sunt originali? Au pe limba de la papuc scrisul SUPRA FTWR CO si in spatele limbi de la papuc au SUPRA coroana de la Supra si acel r incercuit,au si doua semne pe spate cu SUPRA si unul pe talpta. Numai ca scrie Made in China pe limba si mai scrie si marimile in US,EU, UK, CM si un cod de bare. Sunt originali sau FAKE

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Is clar FAKE aia originali nu au marimile in US EU UK CM si nu scrie made in china Inca un lucru nu au R incercuit.
Funda?