| Emper a întrebat:

Am achizitionat un pc, dar nu ma prea pricep la shopping, vreau sa stiu daca, cand cumpar un obiect ( pentru mine pc ) si e la reducere (gen 2200ron din 2400 ron) si imi vine dupa ce s.a dus reducerea, raman cu pretul cu reducere? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai plasat comanda in perioada de reducere, dar ti se livreaza dupa ce promotia s-a incheiat, pretul promotional ramane valabil pentru comanda ta. Nu conteaza cand ti se livreaza, ci cand ai facut comanda efectiv, cand ai fost inregistrat in baza lor de date.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Platesti la pretul la care ai facut comanda.La reducere.

| Crainstorm20 a răspuns:

Da ramai cu pretul la reducere :I
FUNDA?

| dudu021 a răspuns:

Iti va da produsul cu reducere.
acum depinde la ce magazin comanzi.aar daca nu iti vine produsul cu reducere