| anamaria82726 a întrebat:

Am ceva de returnat de pe siteul aboutyou si nu mai am acele foi pentru retur si ei mi-au zis sa sun la fan curier si sa le spun ca nu mai am awb de retur, ca sa imi genereze ei altul. Si asta am facut, mi-au dat un awb. Intrebarea mea este ce fac cu el? Ce trebuie sa lipesc pe colet(gen o adresa, ceva)?

5 răspunsuri:
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Eticheta autocolanta sa lipeste pe colet, de preferat acolo unde se afla prima eticheta ....Ca sa poti trimite returul trebuie sa adaugi si o fisa de retur in colet (care trebuie sa o fi primit in colet)

| anamaria82726 explică (pentru mustafateke7):

Tu ai citit intrebarea? ....am mentionat ca nu mai am formularul de retur.

| mustafateke7 a răspuns (pentru anamaria82726):

Am citit-o, dar fara un formular de retur nu poti returna comanda, incearca sa ii contactezi din nou pentru trimiterea unui formular de retur!

| anamaria82726 explică (pentru mustafateke7):

Am scris si in intrebare ca asta am facut...le-am dat email si au zis sa sun la fan si sa le zic ca nu mai am formularul de reur ca sa imi dea ei acest awb

| deea200037 a răspuns (pentru mustafateke7):

Bună, eticheta se lipește pe prima sau lângă?