| catalinutz1288 a întrebat:

Salut!

Am primit un colet de pe eMAG, livrat de Cargus, cu niste adidasi. Acestia nu corespund cu marimea aleasa de mine si vreau sa fac un retur.

Am vazut pe site pe Emag, ca va veni curierul sa-l ridice de la adresa mea. Intrebarea mea este, AWB -ul il completeaza domnul curier sau trebuie sa il completez eu? In cazul in care trebuie sa-l completez eu, de unde pot sa fac rost de AWB asa scos la imprimanta de la Cargus?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba-i pe cei de la Emag, pe pagina lor de Facebook.Mie mi-au raspuns cand aveam nevoie.