| papasiladysmurf a întrebat:

Am comandat ceva de la eMAG si cand am dat la confirmare comanda imi scria ca transportul este gratui, ulterior am verificat si scria ca transportul este gratuit doar la produsele de peste 90 lei.

Transportul este sau nu gratuit?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In unele perioade, eMag asigura transportul, chiar daca pretul este sub 90 lei. In mod normal, se taxeaza cu 12 lei, dar, daca s-a inregistrat ca fiind gratuit, atunci n-ar trebui sa ai probleme. Uita-te la suma finala si vei vedea daca, pe langa ce ai comandat, s-a adaugat si taxa de transport. Daca ea nu exista in pret, inseamna ca e o oferta de sezon, cu transport gratuit. happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este gratuit la produse peste 90 ron, poate e vreo promotie la ce vrei tu sa cumperi daca e sub 90 ron si iti ofera trabsport gratis