| Jipa95 a întrebat:

A comandat cineva un produs de pe Joom? Cum vin de obicei produsele? Prin curier, sau la posta? Pentru ca vad ca, transportul este gratuit pentru o comanda de cateva sute de lei.

Răspuns Apreciat de Editori
| Puiu271 a răspuns:

Salutare! Am comandat și eu de pe Joom, în principal am luat "nimicuri" De exemplu am comandat niște stickere de perete fosforescente, o oja, niște copci de prin pozele, ceva mai simplu ca să văd dacă intr-adevar vin. Da, transportul este gratuit la orice produs, se plateste cu cardul și produsele vin la posta ori vine postasul/postarita cu el, mie așa mi-a venit. La începutul erau super okei primeam produsele în jur de o luna, o luna si jumatate, dar de la ceva timp am comandat un lantisor am asteptat 2 luni după el, dar nimic. Intr-adevar am primit banii inapoi pe card, dar eu doream produsul. Acum, în februarie iar am comandat ceva și au trecut 2 luni și nimic. Nu stiu ce se întâmplă, dar sper ca pana la sfarsitul lunii să ajungă. Poate tu o sa ai mai mult noroc și o sa iti vina la timp. E ok și wish, dar transportul e scump si se opresc și taxe vamale și de acolo am comandat ceva, a venit împachetat corect, dar produsul era 15 lei și cu transportul era 29 lei. Succes la cumparat / ales!

1 răspuns:
| Sebastian147852 a răspuns:

Le ridici de la posta.