| Kleb a întrebat:

Am comandat ceva prin decathlon si am ales livrarea in magazin cu plata ramburs. Am mers sa imi ridic coletul iar cand am vrut sa platesc doamnele de acolo tot insistau sa-mi spuna ca este deja platit. Am incercat sa le spun ca am ales plata ramburs dar nimic, intr-un final am luat coletul si am plecat. Astazi m-au sunat de la decathlon ca a fost o greseala si mi-au trimis un cont pentru efectuarea platii. Sunt obligat inca sa le platesc?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca esti om serios, da, esti obligat sa platesti.

| Kleb explică (pentru Aasdfghj):

Nu este vorba de seriozitate, ca sunt 40 de lei pe care oricum cand am ridicat coletul aveam de gand sa ii platesc. Dar doamnele de acolo mai ca ma luau peste picior ca nu inteleg odata ca este achitat coletul si daca nici macar atata lucru nu imi aduc aminte ca am platit deja ele nici nu se mai mira mai departe..si pur si simplu vreau sa le arat ca de fapt ele au fost cele imcompetente si nu eu