| OlteanInfocat a întrebat:

Am comandat de la CatMobile o husa pentru noul meu telefon (cu livrare gratuita, era mai mult de 50 RON), am primit ieri un mesaj in care cei de la Urgent Cargus ma informau ca va ajunge intre 10:00 si 17:00, dar comanda nu a venit, nu am fost sunat, nu am primit nici un email, pe situl celor de la Urgent Cargus zice ca era pe drum pe la 8:30 si ca la 8 seara a ajuns la depozitul lor din Bucuresti.
Pe CatMobile ca sa urmaresc comanda imi trebuie ceva referinta, nu stiu despre ce este vorba, oare nu a avut timp curierul?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

O sa vina luni cel mai probabil, asa patesc si eu cu cei de la curier, imi dau mesaj ca o sa vina azi comanda si vine urmatoarea zi. Probabil ca s-a intamplat asa pentru ca e sambata si lucreaza mai putin.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai asteapta, trebuie sa ajunga in cele din urma comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cumparat de la CatMobile si mi-a fost livrat prin Nemo Express.
Urgent Cargus oricum e cea mai de cacao firma de curierat. Si ca loc de munca si ca prestari servicii.

| sierra1 a răspuns:

Sună la numărul ce ți-a trimis mesajul și cere detalii

| OlteanInfocat explică (pentru Vvistula):

Este Miercuri, am vorbit cu curierul ieri (cam pus pe cearta idk de ce) a zis ca vine azi, nici un semn de curier, nu mesaj nu am fost sunat, deja m-a simt scamat :/