| ReignForest a întrebat:

Am comandat de la elefant.ro 2 produse.Ieri am primit mail cu ambele produse + transportul cat costa.Azi am primit 3 mailuri diferite.2 dintre ele cu acelasi produs(doar ca de pe alt site), iar celălalt era cu produsul celălalt.Le plătesc pe ambele deodată sau separat?

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Ți-am mai răspuns odată!
Le plătești separat!
Dacă vin de la firme diferite vor fi două livrări! Posibil cu firme de curierat diferite! Iar cheltuielile de transport vor fi pentru fiecare livrare in parte!

Dacă mă înșel poți să mă blochezi!

Așa am pățit și eu cu comenzile online!

Trăiască Românica! Trăiască comerțul online! Uraaaaa!