| rapid211 a întrebat:

Am comandat de la eMAG prin plata ramburs unde o sa-mi vina coletul? acasa o sa mi-l aduca ei?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. O sa ti-l aduca o firma de curierat rapid. Daca ai scris si numarul de telefon o sa te sune in 48 de ore.

6 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Da acasa la tine va sosi pachetul, dar inainte te va suna cei de la curierat sa intrebe daca esti acasa.

| rapid211 explică:

Si unde il platesc?

| mixxjim a răspuns (pentru rapid211):

Platesti atunci cand ti-l aduce, la persoana care ti-l aduce, deci sa ai banii pregatiti.

| rapid211 explică:

O sa ma intrebe aia chesti adica o sa ma tina mult de vorba!

| MariusBM26 a răspuns:

O sugestie sa verifici produsul imediat in caz ca exista deteriorari sa il poti returnawinking

| lolo22 a răspuns:

Iti vine pe adresa pe care ti-ai facut contul de la ei de pe site, sau daca ai dat comanda la tel o sa ti-l aduca acolo unde ai zis la telefon in 48 ore maxim, dar cel mai important NU MAI CUMPARA DE LA EMAG CA AU PRETURILE UMFLATE CU 300-400 RON FATA DE ALTIII sau smecherit nu mai sunt cum erau inainte cu preturi mici.