| Dayiii96 a întrebat:

Buna,vineri mi-am comandat un telefon pe olx plata fiind facuta in ramburs,mi-a sosit avizul acasa,dar nu scrie ca ar trebui sa platesc ceva nu scrie nici ca coletul ar avea vreo valoare nici la ramburs nimic, e gol spatiul... Oare nu mai trebuie sa il platesc?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ti-a fost trimis cu ramburs va trebui sa platesti valoarea la ridicare, indiferent ca pe avizul de primire este scrisa sau nu valoarea.

| Dayiii96 explică:

Pai asta e, ca nu stiu daca a trimis cu ramburs, omu asa a zis, dar eu cand mi-am mai comandat cu plata in ramburs imi scria si pe aviz valoarea.