| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat de pe cel ro un telefon destul de scump și nu vreau să am probleme cu el.E de încredere site-ul? Ar trebui să anulez comanda? Am citit ca nu respectă clienții si ca review-urile pozitive de pe pagină sunt scrise de angajați.
Fundă

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel.ro e cel mai mare magazin de profil dupa eMAG, nu au ajuns acolo chiar asa tragand tepe peste tepe.

| IlluminatiConfirmed a răspuns (pentru suntserios):

Răspunsul ăsta e din propria experiență? Adică ai cumpărat măcar ceva mai scump de 1000 ron de la ei?

| suntserios a răspuns (pentru IlluminatiConfirmed):

Da, am luat multe produse de la ei

| IlluminatiConfirmed a răspuns (pentru suntserios):

Se poate deschide coletul la primire?