| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat de pe un site unde tricou și nu sunt mulțumit.
Cum fac sa îl returnez?

3 răspunsuri:
| AndraLavi a răspuns:

Orice site are si un nr de contact sau macar un mail unde poti sa scrii pentru retur. Dar cand a venit coletul, pe el nu scria si date despre expeditor?

Răspuns utilizator avertizat
| AndraLavi a răspuns:

E vai de capul tau, se vede ca stai in lumea online si nu stii nimic. Cum crezi tu ca nu exista un nr de contact pe site-uri? Vrei dovezi? Da tu un sfat mai bun daca esti asa de destept, esti tare-n taste, dar slab in a ajuta pe cineva cu un raspuns folositor. Mai bine fugi de te culca ca ti s-a racit paturica. La revedere!