| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Am comandat in decembrie-ianuarie niste chestii de pe Aliexpress si nu mi-au venit toate. Oare din cauza pandemiei? Inainte imi veneau. Nu am luat niciodata teapa

1 răspuns:
| Andrewe a răspuns:

Am cateva sute de pachete pe aliexpress, chestii foarte ieftine de 1 dolar sau cativa centi.cateodata se pierd pe transport.iti recomand ca dupa 3 luni daca nu le-ai primit sa deschizi disputa sa iti iei banii inapoi.din experienta mea, dureaza maxim 4 luni sa primesti pachetul, dupa acest timp sunt sanse foarte slabe sa le mai primesti.cred ca mai degraba se fura aceste colete de catre cei care le transporta pentru ca am si eu colete care nu au mai ajuns nici de la 2 ani de la comanda.