| Supremejordannike2004 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Aliexpress si mi-am luat un produs cu 0.05 bani ca nou venit. Oare o sa imi ajunga produsul sau este țeapă?

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai avut noroc la 0.05? A... nou venit, nu alea zilnice. O sa vina, desigur.

| Supremejordannike2004 explică (pentru GabiDumitrescu):

Produsul in pret normal era 7, 50 lei. Ii un încărcător cu quick charge 3.0

| Frank51 a răspuns:

Transportul cât a fost?

| Supremejordannike2004 explică (pentru Frank51):

A fost inclus în banii aia.

| OldSoul a răspuns:

Daca ai completat toate adresele bine, o sa vina, intr-o luna, poate doua.

| Supremejordannike2004 explică (pentru OldSoul):

Da am completat tot ce trebuie.

| Dalmore a răspuns:

Vine.

| Digikey a răspuns:

Teapa de 5 bani?
A costat mai mult curentul consumat de computer ca sa faci comanda respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chinezărie ieftina pe care o găsești în târg la 10 lei. Îl iei pe loc, fără sa aștepți 2 luni pana ajunge prin Aliexpress. Dar na, să ne dăm importanți că am comandat din străinătate.