| Zuzumilk26 a întrebat:

Cine a luat vreodata Țeapă de la Aliexpress?

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Nu stiu ce intelegi prin teapa, daca produsul nu a ajuns dupa terminarea perioadei de protectie poti cere banii inapoi, deci practic nici nu pierzi, nici nu castigi.

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acum am gasit si eu asta: http://bit.ly/39q188U La Joom nu se intampla asa ceva deoarece operatorii sunt pe tari. De exemplu Joom Romania are operatori romani. Eu am scris in romana si mi-au raspuns in romana impecabila.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu am luat teapa doar prin simplul fapt ca am comandat ceva si nu a mai ajuns

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru siriusblack98):

Si ce te-a oprit sa ceri banii inapoi?

| Zuzumilk26 explică (pentru siriusblack98):

Si de ce nu ai deschis o dispută sa iti dea banii înapoi?

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pe mine?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Nu breh, ca i-am raspuns lui sirius.winking

| Osneros a răspuns:

Dai funda drept consolare pentru banii pierduti?

| Zuzumilk26 explică (pentru Osneros):

Dar nu am luat țeapă. Numa am întrebat cine a luat.

| Cosmin273 a răspuns:

Da, am dat un ceas de 11 lei in august si nu a venit, pe cont mu imi apare la comenzile mele, dar banii de pe card au disparut. De atunci mi.am propus sa nu mai dau comenzi de acolo

| Bula a răspuns (pentru Cosmin273):

N-ai fost atent. tongue
Pentru 11 lei a fost doar poza ceasului. big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Cel mai probabil nu a cascat ochii la notificari si i-a fost confirmata primirea automat...; P

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Eu pana acum acum nu am luat țeapă de la Aliexpress