| AvalohAlyn a întrebat:

Am comandat o carte de pe net de la o librarie si am ales transportul prin Posta Romana,in cat timp ajunge coletul la posta si vine acel preaviz? Azi am comandat, in cat timp ar trebui sa ajunga coletul la mine? Dau si funda.

Răspuns Câştigător
| CameliaMaria a răspuns:

Cu posta romana ajunge in 4 zile. Daca ai comandat azi atunci ori sambata ori luni.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

în maxim 5 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coletul ajunge in maxim 3 zile lucratoare. Avizul... depinde de angajatii Postei. happy Dar de multe ori se poate ridica coletul si fara sa ai avizul! Depinde iar de angajatii Postei happy

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Maxim 3 zile

| vladaniel a răspuns:

Http://bit.ly/1nz7OsS de ce nu ai comandat de aici? Ai livrearea gratuita prin curier