| Razzvan5444006644 a întrebat:

Am comandat o sursa de pe forit vinerea trecuta iar acum imi apare comanda efectuata dar nu am primit nimic.....trebuie sa dau din nou comanda sau cum?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In momentul cand curierul ridica coletul de la ei, apare in sistem ca e efectuata comanda.

Ar trebui sa primesti un sms sau mail cu awb care iti arata pe unde e coletul.

| incalecatuldaniel a răspuns:

Ar trebui sa primesti SMS, poti sa ii suni si sa intrebi de coletul tau. Data viitoare cand comanzi foloseste Tipli, la fiecare magazin primesti o anumita suma de bani inapoi, site-ul este verificat si la prima comanda efectuata prin Tipli primesti 30 lei bonus de bun venit daca iti faci cont de pe link-ul acesta: https://www.tipli.ro/p/3004705