| IanisMailovic a întrebat:

Am comandat un pc vinerea trecută de pe eMAG prin easybox si intru in aplicatie sa vad urmărește comanda si nu imi arata cand trebuie sa vina.
Știți de ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei prim sms in momentul cand coletul este la easybox.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece inainte de paști au comenzi multe, o sa il primesti după paști

| thunder11 a răspuns:

Pai o sa iti arate cand trebuie sa iti vina atunci cand il trimite, probabil inca lu a fost trimisa comanda si nu stiu nici ei cand o sa ajunga, eu cand dadeam comenzi imi arata inainte sa dau comanda estimat- (luni-miercuri) si dupa ce dadeam comanda si a fost trimisa imi arata data exacta cand o sa ajunga si orele cuprinse