| CreepyDarkness a întrebat:

Am comandat un colet si vine prin:Colet postal
Asta inseamna prin posta nu?
Daca nu il ridic in 2 zile mi-l trimite inapoi?
Si daca da trebuie sa plataesc ceva costuri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil prin Posta romana. La Posta, sta 10 zile apoi se returneaza. Din pacate, expeditorul va plati inca o data taxele de expediere, taxele de magazinaj si un soi de penalizare.

| xClementine a răspuns:

Da, te duci sa-l iei de la posta. Cred ca in vreo 10 zile se returneaza, dupa care se percep ceva penalizari pe spinarea ta. Dupa 3-4 zile de la sosirea lui la posta, se vor pretinde taxe pentru ca ti-l tin acolo, asa ca trebuie sa te grabesti sa-l ridici, odata ce-a ajuns!

| Andr33a123 a răspuns:

Da vine prin posta sta in jur de 10 zile si cred ca costa ceva